Revitalash

Eyelash Conditioner

RevitaLash® - ŚWIATOWY LIDER W STYMULACJI WZROSTU BRWI I RZĘS dostępne w naszym Gabinecie !

 

Z pewnością wiele z nas zna i miała przyjemność używania kosmeceutyków Revitalash, dlatego też doskonale wiemy, że kosmetyki te, to skuteczność, jakość i pełne zadowolenie klientów.

Ich wynalazcą jest dr Michał Brinkenhoff, który postanowił znaleźć sposób na recepturę, która pomogłaby jego żonie chorej na raka, na nowo poczuć się sobą. Tworząc pod okiem utalentowanego zespołu chemików i kosmetologów mieszankę, sprawił, iż rzęsy jej zaledwie w pięć tygodni, stały się gęste i mocne. Dzięki tej nowości na rynku, powstała firma Revitalash, dzięki której mamy dziś produkty na skalę światową, produkty, które zachwycają każdego, kto choć raz skorzysta z ich czarującej mocy.

 

 

EYELASH CONDITIONER z formułą Advanced to odżywka – kosmeceutyk stymulujący wzrost rzęs. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze.

 

Nowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek! Efekty jej działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash® Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. 

 

Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash® Advanced.

 

RevitaLash® Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji.

Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania.

 

CENA: 2,0 ml (3 miesięczna kuracja) - 250 zł

            3,5 ml (6 miesięczna kuracja) - 330 zł